Film Očista: Volební rok ke stažení zdarma

Další pokračování šíleného akčního trháku očista je tady! Tentokrát se o jeho režii a scénář postaral James DeMonaco. K vidění zde bude opět spoustu známých herců, mezi kterými jsou například Elizabeth Mitchell, Frank Grillo, Mykelti Williamson, Raymond J. Barry a spousta další. Na velkých plátnech kin se tento snímek poprvé objeví začátkem července, přesněji 7. 7. 2016.

Hlavní protagonistkou v tomto dílu je senátorka Charlene Roanová (Elizabeth Mitchell), která má k odporu vůči očistě jasně definovaný důvod, protože ji před lety padla, jako oběť, celá její rodina. Od této doby se snaží o její zrušení a táhne proto až na Bílý dům.

Veškeří její ambiciózní soupeři vědí, že k tomu, aby ji porazili, tak ji musí „legálně“ zabít během očisty. K jejímu štěstí má senátorka ochránce, kterým je šéf ochranky (Frank Grillo) a to je hrdina z druhého dílu očisty. Samotná senátorka má perfektně zabezpečený dům, skvěle vybavenou ochranku a proto by se jí nemělo onu osudnou noc nic stát. Ani se nenadějete a ona už bude muset se svým strážcem prchat ulicemi, aby našli bezpečnější útočiště.

Jak asi dopadne jejich nadcházejících dvanáct dlouhých hodin?Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *